Business Partners


"If everyone is moving forward together, then success takes care of itself." Henry Ford

Business Partners

La Mia Fortuna Business Consultancy

Yarına hazır olmak için bugünün mevcut durumunu ve ihtiyaçlarını iyi bilmemiz gerekir. Biz kurumları yarına hazırlamak için çalışıyoruz. Mevcut durumunu en iyi şekilde iyileştirip, daha kolay kullanılabilir, insana dayalı olmayan alt yapısını oluşturup, geleceği kurguluyoruz.

www.lamiafortuna.com

LuckyEye Digital Marketing Agency

Türkiye'nin lider dijital ajansı LuckyEye, 1999'dan beri Türkiye ve Avrupa'da internet, intranet ve iş çözümleri için mobil ve web tabanlı teknolojileri kullanarak yüzlerce deneyim yönetimi projesine başarılı bir şekilde imza atmıştır.

www.luckyeye.com

BlueSky Software Solutions

Our expertise of over 20 years in this field allows us to tailor solutions to your specific requirements. We plan, design, develop and execute on digital medium. Whether it is your corporate web site, your position in search engines, your social media or your busines processes, we asses your current assets, your requirements and your goals to create a digital journey of your own.

www.meetbluesky.com/en/

BlueFox Digital Creativity Agency

BlueFox markanızla uyumlu aynı yönde giden, kalıcı, ölçeklenebilir, esnek çözümler sunar. Web sitesi tasarım çözümlerimiz, markanız hakkında bilgi toplayarak mevcut markanın algısını geliştirmek için yapılacak işleri biraraya getirmeye odaklıdır. Sürekli yenilikleri keşfedip bunları yaratıcı web tasarım çözümlerine dönüştürüyoruz.

www.bluefox.ist

UzmanERP Consultancy

Microsoft Dynamics 365 ERP ve CRM ürünlerinde uzman tecrübeli kadromuz, kurumsal projeleriniz için en iyi hizmeti deneyimli kadrosu ile sunmaktadır. Ekibimiz çeşitli sektörlerde, yerli yabancı birçok ERP proje yönetiminde görev almaktadır.

www.uzmanerp.com